Dlaczego paroizolacja jest ważna?

Warunkiem spełnienia kryterium szczelności jest prawidłowe wykonanie szczelnej powłoki budynku. Do tego służy paroizolacja, którą w budynkach szkieletowych można zamontować na ściany, strop i połać dachu, a w murowanych na połać dachu i strop. Jej rolą jest nie dopuścić do zawilgocenia przegrody, czyli przepuszczenia pary z wewnątrz budynku do wewnątrz ścian, stropu i dachu. Sama membrana nie wystarczy. Trzeba ją odpowiednio uszczelnić z przejściami instalacji i połączyć trwale z przegrodami. Należy dobrać odpowiednie materiały, by szczelność zagwarantować na cały okres życia budynku. Budynek powinien się wentylować tylko przez celowo wykonane do tego otwory a nie przez nieszczelności w obudowie.

Specjalizując się w zakresie badań dobrze wiem, gdzie popełnia się błędy, dlatego usługa montażu paroizolacji powstała z potrzeby kompleksowej obsługi inwestora w zakresie szczelności.

Jeśli zatem chcesz mieć pewność, że nie zaskoczą cię przeciągi zwłaszcza w czasie wiatrów, wyższe niż szacowałeś rachunki za energię, szybkie remonty możesz skorzystać z mojego doświadczenia.

  • Zapewnię: dobór odpowiednich materiałów i dam gwarancję spełnienia kryterium szczelności zakładanej do twojego projektu
  • Zapraszam do osobistego kontaktu: 795 435 837